spotkania - Szkoła Podstawowa

Archiwum dla kategorii ‘spotkania’

XIII Przegląd Piosenki Przedszkolnej

9 maja grupka przedszkolaków reprezentowała nasz Oddział w XIII Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej w Przedszkolu Miejskim w Tarnogrodzie

Zebranie z rodzicami

Dyrektor Szkoły Podstawowej im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugim informuje, że w dniu 25.04 2019 r. o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie z rodzicami.

Doradztwo zawodowe

W piątek 8 marca gościliśmy w naszej szkole profesjonalnych doradców edukacyjnych z  Zespołu Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy VII i VIII wraz z wychowawcami. Młodzież  zapoznała się z ofertą edukacyjną szkoły oraz obejrzała film z jej działalności.

Spotkanie z poezją

W dniu 01.03.2019r. dzieci z naszego przedszkola i klasy I wzięły udział w Spotkaniu z poezją pod hasłem „Piękna nasza Polska cała” w Przedszkolu Miejskim w Tarnogrodzie. Dzieci zaprezentowały po dwa wiersze polskich poetów mówiących o naszej Ojczyźnie. Wszyscy uczestnicy otrzymali miłe pamiątki od organizatorów spotkania.

Jadwiga Burdzań Monika Olejnicka

Dzień Babci i Dzień Dziadka

18 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, na którą zaproszeni zostali Babcie i Dziadkowie wszystkich uczniów. (Zdjęcia w galerii)

Opłatek szkolny

„Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi,

Wstańcie pasterze, Bóg się wam rodzi”…

Zgodnie z naszą szkolną tradycją, we wtorek 8 stycznia, odbył się opłatek szkolny, na który zostali zaproszeni przedstawiciele władz Gminy Tarnogród, ksiądz proboszcz,  radni, sołtysi i rodzice. Gości powitała pani dyrektor. Piękne jasełka zostały przygotowane przez uczniów klasy VI. Spotkanie zakończyło wspólne dzielenie się opłatkiem, składanie wzajemnych noworocznych życzeń oraz wspólny poczęstunek. Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii.

Diecezjalne spotkanie opłatkowe szkół imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Majdanie Wielkim

https://www.radiozamosc.pl/galeria/1600,05012019-oplatek-szkol-prymasowskich-majdan-wielki ; http://fundacjadtt.zamojskolubaczowska.pl/oplatek_2019.html

Klasowe spotkania opłatkowe

W naszej szkole przed Świętami Bożego Narodzenia w poszczególnych klasach odbyły się klasowe wigilie. Wspólne przygotowanie świątecznego stołu, przygotowanie poczęstunku, wspólne łamanie się opłatkiem, życzenia i kolędowanie wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój i pozwoliły miło spędzić czas w klasowym gronie 😉

Spotkanie z Mikołajem

W naszej szkole są tylko grzeczne dzieci, dlatego  Mikołaj, wraz ze Śnieżynkami odwiedził nas 6 grudnia 2018 r. Dobre humory dopisywały wszystkim. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z religii, j. polskiego, matematyki, muzyki, a ponieważ „egzamin” zdali na piątkę zostali obdarowani przez Mikołaja upominkami.

Samorząd Uczniowski

Różnorodność nas uskrzydla

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie, dzięki któremu mają szansę poznać wartość różnorodności i odmienności kulturowej, a także mogą kształtować w sobie postawę szacunku i tolerancji wobec innych kultur. „Różnorodność nas uskrzydla” jest projektem składającym się z różnorodnych działań i wydarzeń realizowanych w ciągu całego roku szkolnego. Uczniowie wraz z nauczycielami podejmują różne zadania na terenie szkoły. Jednym z nich był projekt „English is cool” w ramach którego uczniowie pod kierunkiem pani Natalii Kotowskiej  wykonali gazetkę oraz plakaty przedstawiające słynne miasta na świecie, w których możemy porozumiewać się za pomocą języka angielskiego. Główną atrakcją był konkurs, podczas którego  uczniowie popisali się swoją ogólną wiedzą na temat języka angielskiego i zgarnęli wspaniałe nagrody! Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Natalia Kotowska

Kalendarz
Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930