Spotkanie opłatkowe

Spotkanie opłatkowe stało się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia  oraz  Nowego Roku. Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła podczas uroczystości, która  odbyła się 4 stycznia w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana  Wyszyńskiego w Różańcu Drugim. Na  uroczystość przybyli zaproszeni goście: Ks. proboszcz Wiesław Banaś, burmistrz Tarnogrodu pan Eugeniusz Stróż, sołtysi Pan Czesław Larwa i pan Marian Strus oraz radny pan Henryk Gleń i przedstawiciel Rady Rodziców pani Anna Gurdziel. Uczestników spotkania opłatkowego  w  świąteczny nastrój wprowadziły Jasełka w  wykonaniu uczniów  klasy IV i V. Wszyscy goście z udziałem dzieci, nauczycieli i rodziców   śpiewali towarzyszące przedstawieniu kolędy. Najważniejszą częścią spotkania było podzielenie się opłatkiem – symbolem zgody i pojednania – i złożenie noworocznych życzeń.

Dorota Mazurek

Luty 2018