NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

czerwiec 2017

Uczniowie z klas IV – VI

IV

  • Justyna Furmanek –       średnia 5,09
  • Marta Gałka –                   średnia  4,91
  • Weronika Gleń –              średnia  4,91
  • Dominika Pokarowska – średnia 4,91

V

  • Jakub Kotlarz –               średnia 4,9
  • Anna Stasik –                   średnia 4,8

VI

  • Martyna Dworniczak –  średnia 5,08
  • Kamil Gleń –                    średnia 4,8
  • Amelia Grochowicz –     średnia 4,9
  • Agata Kocioł –                 średnia 5,0
  • Daria Padyjasek –         średnia 5,08



Uczniowie z klas IV – VI 
styczeń 2017

  • Justyna Furmanek – średnia 5,18
  • Marta Gałka – średnia  4,81
  • Weronika Gleń – średnia  4,90

V

  • Jakub Kotlarz - średnia 4,8
  • Anna Stasik – średnia 4,8

VI

  • Kamil Gleń – średnia 4,9
  • Daria Padyjasek – średnia 5,0

100 % frekwencję otrzymali: 

Klasa I

  • Maksymilian Lis
  • Hubert Sereda

Klasa IV

  • Justyna Furmanek
  • Marta Gałka
  • Dominik Lis
Klasa V
  • Natalia Lewczyk
  • Patryk Mołda
  •  Anna Stasik
  •  Klaudia Wajler

SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW

Oddział przedszkolny

  • ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Jesienny las”,
  • konkurs „Historia pluszowego misia”.

Klasa I i II

  • konkurs plastyczny„Historia pluszowego misia”,
  • konkurs bożonarodzeniowy w TOK,
  • udział w innowacji pedagogicznej „Każdy może uratować życie”.

Klasa III

  • konkurs „Pisarze powiatu biłgorajskiego” – wyróżnienie Aleksandra Buńko,
  • konkurs „Znani – nieznani mieszkańcy naszej miejscowości” – udział Liliana Marczak i Magdalena Hadacz,
  • konkurs „Dzień z życia Kardynała Stefana Wyszyńskiego” – pracę wykonała Liliana Marczak,
  • konkurs „Boże Narodzenie” – nagrody otrzymali: Ola Buńko, Amelia Pokrywka, Magdalena Hadacz, Bartosz Patro, Patryk Legieć,
  • konkurs ”Kraina Pluszowego Misia” – nagrody otrzymali: Patryk Legieć, Liliana Marczak, Bartosz Patro, Izabela Buńko, Mikołaj Rzeźnik, Magdalena Hadacz, Ola Buńko, Amelia Pokrywka.
Klasa IV
  • konkurs kuratoryjny z ortografii – udział Gałka Marta, Furmanek Justyna,
  • konkurs plastyczno – literacki na okoliczność spotkania opłatkowego w Nabrożu – udział Furmanek Justyna, Pokarowska Dominika,
  • turniej piłki nożnej o „ Puchar Tymbarku” – chłopcy,
  • udział w mistrzostwach szkoły w tenisie stołowym.
Klasa V
  • turniej piłki nożnej o Puchar Tymbarku, etap gminny i powiatowy, chłopcy – udział,
  • mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym: Jakub Kotlarz, Patryk Mołda Kamil Pograniczny – udział,
  • znani i nieznani mieszkańcy mojej miejscowości: Natalia Lewczyk – udział.

Klasa VI

  • konkurs ortograficzny – udział: M. Dworniczak, Daria Padyjasek, Katarzyna Kowal – zakwalifikowanie się uczennic do II etapu konkursu,
  • Kuratoryjny Konkurs Matematyczny – udział  A. Kocioł, M. Dworniczak, D. Padyjasek, R. Ozimek, A. Pokarowska, A. Grochowicz, J. Okapiec, K. Gleń,
  • turniej piłki nożnej o Puchar Tymbarka – etap gminny i powiatowy: R. Ozimek, N. Parzych
  • udział w projekcie „Zagraj z nami, dziewczynami” A. Kocioł, M. Dworniczak, D. Padyjasek, A. Pokarowska – udział,
  • Kuratoryjny Konkurs Przyrodniczy – A. Kocioł, M. Dworniczak, D. Padyjasek, K. Gleń, A. Grochowicz – udział,
  • Konkurs Wiedzy o Biblii – A. Kocioł, M. Dworniczak, D. Padyjasek, A. Grochowicz, K. Gleń – udział,
  • konkurs bożonarodzeniowy – Ł. Buczyński – nagroda rzeczowa.

Najwięcej książek z naszej biblioteki wypożyczyli:

  • Klasa III         Rzeźnik Mikołaj         22
  • Klasa III         Buńko Aleksandra     20
  • Klasa V           Lewczyk Natalia        20
  • Klasa III         Hadacz Magdalena    19

 

czerwiec 2016

Uczniowie z klas IV – VI

V

  • Martyna Dworniczak – średnia 5,0
  • Kamil Gleń – średnia 4,8
  • Agata Kocioł – 4,9
  • Daria Padyjasek – średnia 5,2

VI

  • Jolanta Gałka – średnia 5,0
  • Natalia Hadacz – średnia 4,9
100 % frekwencję otrzymali: 
Klasa III
  • Oliwia Gurdziel
Klasa IV
  • Patryk Mołda

Udział w konkursach wewnątrzszkolnych i pozaszkolnych:

  1. I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Poetyckie poszukiwania” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Martyna Dworniczak.
  2. Finał ogólnopolskiego konkursu „Ratujemy i uczymy ratować” uczniowie klasy III, reprezentacja: Weronika Gleń, Oliwia Gurdziel, Miłosz Legieć, Dominik Lis (VII miejsce w kraju).
  3. I miejsce ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy w XIV Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej podczas Dnia z Ekologią 2016 organizowanej przez TOK (olimpiada: Martyna Dworniczak, Daria Padyjasek, Wiktoria Pokrywka, Jagoda Szcząchor); (pokaz mody ekologicznej: Wiktoria Gleń, Oliwia Gurdziel, Liliana Marczak, Amelia Pokrywka);  (praca plastyczna: Agata Kocioł, Agata Pokarowska).
  4. Uczniowie klasy VI Jolanta Gałka, Natalia Hadacz, Michał Kordyjak, Wojciech Lis,  Iza Pawluk, Wiktoria Pokrywka, Jagoda Szcząchor, brali udział w projekcie „Młody obywatel na sportowo”.
  5. Jolanta Gałka zajęła II miejsce a Michał Kordyjak IV w konkursie pożarniczym.
  6. Jolanta Gałka wyróżnienie w konkursie literackim „Moje spotkanie z kardynałem Stefanem Wyszyńskim”.
  7. Damian Gleń i Wiktoria Pokrywka otrzymali nagrodę w Konkursie Wielkanocnym.
  8. Natalia Hadacz zajęła II miejsce w konkursie „Potyczki historyczno-gramatyczne”.
  9. Natalia Hadacz wykonała pracę na konkurs plastyczny „Moja wieś w Unii Europejskiej”.
  10. II Święto Historii w Tarnogrodzie: Sebastian Dworniczak, Jolanta Gałka, Natalia Hadacz, Wojciech Lis, Izabela Pawluk,  Wiktoria Pokrywka.

Osiągnięcia sportowe:

  1. Turniej Trzech Szkół w tenisie stołowym zorganizowany w naszej szkole: I miejsce Jagoda Szcząchor, II miejsce Agata Kocioł, II miejsce Kamil Uchman, III miejsce Paweł Uchman.
  2. Halowy Turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa Stowarzyszenia „Horyzont Plus” I miejsce –Sebastian Dworniczak, Michał Kordyjak, Gabriel Lis, Wojciech Lis, Marcin  Padiasek,  Kamil Uchman, Paweł Uchman.
  3. XI Międzyszkolny Turniej w halowej piłce nożnej szkół noszących imię Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łabuńkach -  II miejsce Sebastian Dworniczak, Michał Kordyjak, Gabriel Lis, Wojciech Lis, Marcin  Padiasek,  Kamil Uchman, Paweł Uchman.
  4. Turniej piłki nożnej o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Różańcu Drugim – Orlik Różaniec Pierwszy – I miejsce Sebastian Dworniczak, Michał Kordyjak, Gabriel Lis, Wojciech Lis, Marcin  Padiasek,  Kamil Uchman, Paweł Uchman.

Najwięcej książek w ciągu roku z naszej biblioteki wypożyczyli:

Najwięcej książek w ciągu roku z naszej biblioteki wypożyczyli:

Klasa II                      Aleksandra Buńko                 41

Klasa III                     Justyna Furmanek                  43

Klasa III                     Marta Gałka                           50

Klasa III                     Weronika Gleń                       47

Klasa IV                     Natalia Lewczyk                    56

Klasa II                      Magdalena Patro                    41

Klasa III                     Dominika Pokarowska           53

Wyżej wymienieni uczniowie otrzymali nagrody książkowe.

Rada Pedagogiczna zgłosiła do nagrody Burmistrza Tarnogrodu:   Martynę Dworniczak, Natalię Hadacz i uczniów klasy III.

 styczeń 2016

Uczniowie z klas IV – VI

V

  • Daria Padyjasek – średnia 4,9

 


SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW

Klasa I

  • Nagrody w konkursie „Lato w lesie” otrzymali: Karolina Legieć, Julia Mołda, Natalia Wróbel i Szymon Patro.

Klasa IV

  • Udział w konkursie SZPAK. 4 uczniów,
  • Konkurs fotograficzny „Lato w lesie”: I miejsce Patryk Mołda, udział: Klaudia Wajler, Natalia Lewczyk,
  • Konkurs plastyczny „Bądź bezpieczny na drodze” – udział: Klaudia Wajler, Natalia Lewczyk,
  • Turniej piłki nożnej – cała klasa,
  • Puchar Tymbarka – Klaudia Wajler, Natalia Lewczyk.
Klasa V
  • Kuratoryjny Konkurs Ortograficzny – Daria Padyjasek,
  • Udział w konkursie SZPAK – 5 uczniów,
  • Konkurs fotograficzny „Lato w lesie”: udział: Kamil Gleń, Daria Padyjasek, Agata Kocioł,
  • Konkurs plastyczny „Bądź bezpieczny na drodze” – udział: Daria Padyjasek, Agata Kocioł, Agata Pokarowska, Martyna Dworniczak,
  • Konkurs bożonarodzeniowy szkolny – cała klasa,
  • Konkurs bożonarodzeniowy gminny – Daria Padyjasek, Agata Pokarowska – nagrody rzeczowe,
  • Turniej piłki nożnej – cała klasa,
  • Gminny Turniej Tenisa Stołowego: II miejsce Agata Kocioł, III miejsce Daria Padyjasek, IV miejsce Martyna Dworniczak
  • Szkolny konkurs literacki o Kardynale Wyszyńskim- Kamil Gleń, Daria Padyjasek, Agata Kocioł, Martyna Dworniczak,
  • Konkurs literacki szkół prymasowskich – Daria Padyjasek, Martyna Dworniczak -  nagrody rzeczowe,
  • Konkurs plastyczny szkół prymasowskich – Daria Padyjasek, Martyna Dworniczak, Agata Kocioł – nagrody rzeczowe,
  • Puchar Tymbarka – Daria Padyjasek, Martyna Dworniczak, Agata Kocioł, Agata Pokarowska.

Klasa VI

  • Kuratoryjny Konkurs ortograficzny: Jolanta Gałka II etap okręgowy,
  • Konkurs organizowany przez Gminną Bibliotekę w Tarnogrodzie „Rzeki  Tarnogrodu”: Jolanta Gałka w kategorii fotografii – I miejsce, Wiktoria Pokrywka w kategorii plastyki  – II miejsce,
  • Konkurs „Bezpieczni na drodze” organizowany przez WODR w Zamościu, Jagoda Szcząchor  – nagrodzona praca w kalendarzu,
  • Konkurs organizowany przez Zespół Szkół w Strzyżowie o Kardynale Stefanie Wyszyńskim, Jagoda Szcząchor kategoria plastyka I miejsce,
  • Konkurs bożonarodzeniowy organizowany przez Tarnogrodzki Ośrodek Kultury: Natalia Hadacz – nagroda,
  • Szkolny fotograficzny konkurs „Lato w lesie”: Jolanta Gałka, Michał Kordyjak, Damian Gleń,
  • Udział w zawodach sportowych: Puchar premiera RP: Marcin Padiasek, Wojciech Lis, Wiktoria Pokrywka, Jagoda Szcząchor, Gabriel Lis,  Michał Kordyjak, Kamil Uchman, Paweł Uchman, Sebastian Dworniczak,
  • Puchar Tymbarka: Jagoda Szcząchor, Wiktoria Pokrywka.
  • Turniej tenisa: Kamil Uchman  – II miejsce, Damian Gleń, Marcin Padiasek, Wojciech Lis, Wiktoria Pokrywka, Jagoda Szcząchor.

 czerwiec 2015

Uczniowie z klas IV – VI

IV

  • Martyna Dworniczak – średnia 4,8
  • Daria Padyjasek – średnia 5,0

V

  • Jolanta Gałka – średnia 4,9
  • Damian Gleń - średnia 4,9
100 % frekwencję otrzymali: 
Klasa II
  • Justyna Furmanek
  • Marta Gałka
  • Dominik Lis

SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW

Klasa I

  • Konkurs plastyczny wielkanocny organizowany przez TOK: nagrodzone prace – Aleksandra Buńko, Magdalena Hadacz, Patryk Legieć, Liliana Marczak, Amelia Pokrywka.
  • Konkurs plastyczny „Drzewa naszych lasów”: nagrodzone prace – Magdalena Hadacz, Patryk Legieć, Bartosz Patro, Amelia Pokrywka , w klasie główną nagrodę otrzymała Aleksandra Buńko.
  • Konkurs „Bezpiecznie na wsi – zwierzaki to nie pluszaki!” na etapie szkolnym nagrodę otrzymała Magdalena Hadacz.

Klasa II

  • Konkurs plastyczny wielkanocny organizowany przez TOK: nagrodzone prace – Justyna Furmanek, Marta Gałka.
  • Konkurs plastyczny „Drzewa naszych lasów”: nagrodzone prace – Marta Gałka, Oliwia Gurdziel, Dominik Lis, w klasie główną nagrodę otrzymała Justyna Furmanek.
  • Konkurs „Bezpiecznie na wsi – zwierzaki to nie pluszaki!”: nagrodzone prace – Justyna Furmanek, Dominik Lis, Dominika Pokarowska.
Klasa III
  • Konkurs plastyczny „Drzewa naszych lasów”: w klasie główną nagrodę w otrzymał Patryk Mołda.
  • Konkurs „Bezpiecznie na wsi – zwierzaki to nie pluszaki!”: nagrodzona praca – Klaudia Wajler.
Klasa IV
  •  Mały Konkurs Recytatorski – wyróżnienie Agata Kocioł.
  • Radość czytania – wyróżnienie Agata Kocioł.
  • Pokaz mody ekologicznej– Martyna Dworniczak, Daria Padyjasek.
  • Konkurs wielkanocny – udział  Agata Kocioł, Martyna Dworniczak.
  • Konkurs multimedialny „Kto jest przyjacielem lasu” – w klasie główną nagrodę w otrzymała Daria Padyjasek.
osiągnięcia sportowe:
  • Turniej ringo – II miejsce – Daria Padyjasek, udział  Agata  Kocioł, Martyna Dworniczak, Klaudia Wysocka.
  • Biegi przełajowe w Biłgoraju – udział Agata Kocioł, Martyna Dworniczak.
Klasa V
  • Olimpiada Ekologiczna: udział Damian Gleń, Gabriel Lis, Wojciech Lis, Marcin Padiasek.
  • Pokaz mody ekologicznej– Wiktoria Pokrywka.
  • Konkurs multimedialny „Kto jest przyjacielem lasu” – w klasie główną nagrodę w otrzymała Natalia Hadacz.
  • Ogólnopolski konkurs Fotograficzno-Literacki pod hasłem „Zamknij w kadrze, opowiedz piórem” – Jolanta Gałka.
  • Konkurs „Radość czytania” – Natalia Hadacz.
osiągnięcia sportowe:
Gabriel Lis:
  • Zawodnik „Gromu” Różaniec
  • Wyróżnienie z pływania na basenie w Leżajsku
  • laureat zawodów lekkoatletycznych – Dzień Sportu

Wojciech Lis:

  • Zawodnik „Gromu” Różaniec
  • Vice -Mistrz gry podwójnej w Ringo – Dzień Sportu
  • Srebrny medal na Turnieju Ringo w Woli Różanieckiej
  • srebrny medal w lekkiejatletyce
  • mistrz szkoły w tenisie stołowym
  • medalista turnieju tenisa stołowego w Biłgoraju

Marcin Padiasek:

  • Srebrny medal na Turnieju Ringo w Woli Różanieckiej
  • laureat szkolny w tenisie stołowym
  • medalista turnieju tenisa stołowego w Biłgoraju

Wiktoria Pokrywka:

  • Laureatka szkoły w pływaniu
  • Srebrny medal na Turnieju Ringo w Woli Różanieckiej
  • Laureatka szkoły w tenisie stołowym
  • Medalistka turnieju tenisa stołowego w Biłgoraju
  • Uczestniczka zajęć na Orliku
  • Uczestniczka biegów przełajowych w Biłgoraju
Jagoda Szcząchor:

  • Mistrzyni szkoły w pływaniu
  • Srebrny medal na Turnieju Ringo w Woli Różanieckiej
  • laureatka szkoły w tenisie stołowym
  • medalistka turnieju tenisa stołowego w Biłgoraju
Klasa VI
  •  Mały Konkurs Recytatorski – udział Gabriela Szul.
  • Konkurs „Radość czytania” – udział Gabriela Szul.

osiągnięcia sportowe:

Agnieszka Lisiczka:

  • laureatka szkoły w pływaniu
  • mistrzyni szkoły w tenisie stołowym
  • medalistka turnieju tenisa stołowego w Biłgoraju
  • uczestniczka zajęć na Orliku
  • uczestniczka biegów przełajowych w Biłgoraju
  • mistrzyni szkoły w biegach na krótkich i długich dystansach

Jakub Piróg:

  • zawodnik „Gromu” Różaniec

Maciej Pokarowski:

  • najlepszy bramkarz na turnieju piłki nożnej w Łabuńkach
  • mistrz gry podwójnej w Ringo – dzień sportu
  • brązowy medal na Turnieju Ringo w Woli Różanieckiej
  • złoty medal w lekkiejatletyce – Dzień Sportu

W roku szkolnym 2014/2015 najwięcej książek z naszej biblioteki wypożyczyli:

Klasa III                     Klaudia Wajler                    112
Klasa III                     Natalia Lewczyk                 100
Klasa II                      Marta Gałka                         56
Klasa II                      Justyna Furmanek               43
Klasa II                      Dominika Pokarowska          42
Rada Pedagogiczna zgłosiła do nagrody Burmistrza Tarnogrodu:   Jolantę Gałka.

styczeń 2015

Uczniowie z klas IV – VI

IV

  • Daria Padyjasek – średnia 4,9

V

  • Damian Gleń - średnia 5,0
100 % frekwencję otrzymali: 
Klasa O
  • Karolina Legieć
Klasa I
  • Magdalena Hadacz
  • Bartosz   Patro
Klasa II
  • Justyna Furmanek
  • Marta Gałka
  • Dominik Lis
Klasa III
  • Patryk Mołda
Klasa IV
  • Kamil Gleń
Klasa V
  • Natalia Hadacz

SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW

Klasa I

  • Konkurs o tematyce Bożego Narodzenia: nagrodzona praca – Patryk Legieć.

Klasa II

  • Konkurs o tematyce Bożego Narodzenia: nagrodzone prace – Justyna Furmanek, Oliwia Gurdziel, Dominik Lis.

Klasa III

  • Konkurs o tematyce Bożego Narodzenia: nagrodzona praca – Natalia Lewczyk.
  • Konkurs o Bezpieczeństwie ruchu drogowego: nagrodzone prace – Klaudia Wajler i Patryk Mołda.
Klasa IV
  • Kuratoryjny Konkurs Ortograficzny – udział: Martyna Dworniczak, Daria Padyjasek.
  • Konkurs Bożonarodzeniowy: udział: Agata Kocioł, Martyna Dworniczak, Klaudia Wysocka.
  • Konkurs Bożonarodzeniowy: nagrodzona praca Agata Pokarowska.
  • Konkurs „Pomniki przyrody” – udział: Agata Kocioł, Klaudia Wysocka, Daria Padyjasek.
  • Turniej tenisa stołowego- Agata Kocioł, Daria Padyjasek, Martyna Dworniczak.

Klasa V

  • Jolanta Gałka  – II etap kuratoryjnego konkursu ortograficznego,
  • Jolanta Gałka – konkurs literacki „List do Kardynała Stefana Wyszyńskiego” zorganizowany przez naszą szkołę – II miejsce,
  • Jolanta Gałka – ”Pomnik przyrody – nasze skarby dla potomnych” zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Tarnogrodzie – II miejsce,
  • Jagoda Szcząchor – nagroda w konkursie „Bądź bezpieczny na drodze”,
  • turniej tenisa stołowego w Biłgoraju, nasi uczniowie zdobyli:  Wiktoria Pokrywka I miejsce, Damian Gleń I miejsce, Kamil Uchman II miejsce,  Jagoda Szcząchor III miejsce,   Wojciech Lis III miejsce.

Klasa VI

  • Agnieszka Lisiczka -I miejsce; Turniej Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w tenisie stołowym,
  • Maciej Pokarowski – III miejsce; drugi turniej tenisa stołowego pomiędzy szkołami z Różańca i Woli Różanieckiej.

czerwiec 2014

klasa IV

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Średnia

1. Jolanta Gałka 5,0
2. Damian Gleń 5,0
3. Paweł Pańczuk 5,0

klasa VI

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Średnia

1. Agnieszka Patro

5,3

2. Jakub Patro

5,0

100 % frekwencję otrzymali: 

  • Marta Gałka klasa I
  • Patryk Mołda klasa II
  • Jolanta Gałka klasa IV
Udział w konkursach:
klasa O 
 Konkurs „ Znam zasady bezpieczeństwa”organizowany przez Przedszkole Miejskie w Tarnogrodzie. Wyróżniono i nagrodzono prace Magdaleny Hadacz i Amelii Pokrywki.
 klasa I 
W konkursie wielkanocnym zorganizowanym przez TOK zostały wyróżnione i nagrodzone prace Marty Gałki, Oliwii Gurdziel i Dominika Lisa.
klasa II 
Uczennice Natalia Lewczyk i Klaudia Wajler brały udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Bezpiecznie na wsi – nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu!” organizowany przez KRUS Biłgoraj.
klasa III 
Uczennice Daria Padyjasek, Agata Kocioł i Agata Pokarowska brały udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Bezpiecznie na wsi – nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu!” organizowany przez KRUS Biłgoraj.

 klasa IV 

  • Radość czytania: Natalia Hadacz,
  • Cykl imprez „Przyjaźni Środowisku” – konkurs ekologiczny; Paweł Pańczuk,
  • Turniej piłkarski o puchar Tymbarku; Wojciech Lis, Michał Kordyjak, Paweł Pańczuk,
  • Zawodnicy Klubu Sportowego GROM; Wojciech Lis, Michał Kordyjak, Paweł Pańczuk,
  • Sportowiec roku; Wojciech Lis.
klasa V
  • Olimpiada Ekologiczna – udział Agnieszka Lisiczka
  • Pokaz mody ekologicznej – Gabriela Szul
  • Radość czytania – udział Gabriela Szul
  • Konkurs powiatowy z j. angielskiego- Sebastian Pańczuk, grupowo II miejsce,
  • Zawodnik klubu sportowego „Grom” – Sebastian Pańczuk
  • Uczestniczy w zajęciach na Orliku – Agnieszka Lisiczka
  • Sportowiec roku – Agnieszka Lisiczka
klasa VI
  • Konkurs matematyczny SZPAK – Agnieszka Patro, finalista,
  • Konkurs powiatowy z j. angielskiego-   Agnieszka Patro III miejsce indywidualnie,
  • Konkurs powiatowy z j. angielskiego- Agnieszka Patro  II miejsce grupowo,
  • Radość czytania – wyróżnienie Klaudia Kowalczyk
  • Informatyzacja administracji – konkurs plastyczny II miejsce zespołowo; Kamil Komosa, Klaudia Kowalczyk, Agnieszka Patro, Patrycja Piętak,
  • Olimpiada Ekologiczna: udział Agnieszka Patro, Jakub Patro,

W roku szkolnym 2013/2014 najwięcej książek z naszej biblioteki wypożyczyli:

Klasa   II         Lewczyk Natalia                    103

Klasa   II         Wajler Klaudia                       89

Klasa   III       Kocioł Agata                          50

Klasa  III       Gleń Kamil                             36

Rada Pedagogiczna zgłosiła do nagrody Burmistrza Tarnogrodu: Agnieszkę Patro.

styczeń 2014

Uczniowie z klas IV – VI

IV

  • Jolanta Gałka – średnia 4,82
  • Damian Gleń - średnia 4,82
  • Paweł Pańczuk – średnia 4,82
VI
  • Agnieszka Patro - średnia 5,2
Najwięcej książek z biblioteki wypożyczyli:
Klasa III Kocioł Agata – 29

Klasa III Padyjasek Daria – 26

Klasa III Gleń Kamil – 24

Klasa II Mołda Patryk – 17

Klasa IV Pawluk Izabela – 14

Klasa V Pańczuk Sebastian – 12

Klasa IV Gałka Jolanta –        11

SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW

Klasa IV

Dwóch uczniów: Damian Gleń i Marcin Padiasek zakwalifikowało się do II etapu konkursu SZPAK.

Konkurs literacki dla szkół noszących imię kardynała Stefana Wyszyńskiego – Jolanta Gałka otrzymała  wyróżnienie

Certyfikat Mistrza Ortografii otrzymała Jolanta Gałka. Wyróżnienie w konkursie literackim pt: „Dalsze przygody Koziołka Matołka” – także Jolanta Gałka.

Klasa VI

Konkurs matematyczny SZPAK  – Agnieszka Patro zakwalifikowała się do drugiego etapu.

Konkurs plastyczny „Bezpieczni na drodze” – wyróżnienie Agnieszka Patro.

czerwiec 2013

Uczniowie z klas IV – VI

V

  • Agnieszka Patro – średnia 5,2

VI

  • Natalia Koszarna -  średnia 5,3
  • Weronika Kowalczyk - średnia 5,2
  • Wiktoria Larwa-średnia 5,1

Najwięcej książek z biblioteki wypożyczyli:

Klasa III                     Gałka Jolanta              98

Klasa III                     Pańczuk Paweł           81

Klasa III                     Pokrywka Wiktoria    66

Klasa III                     Szcząchor Jagoda       59

Klasa II                      Wysocka Klaudia       65

Klasa II                      Dworniczak Martyna 62

SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW

RADOŚĆ CZYTANIA

  •  Natalia Koszarna otrzymała wyróżnienie w gminie
  •  Klaudia Kowalczyk otrzymała wyróżnienie w gminie
  • Weronika Kowalczyk

OLIMPADA EKOLOGICZNA

  • drużynowo pierwsze miejsce
  • olimpiada – Agnieszka Patro, Jakub Patro, Agnieszka Lisiczka;
  • konkurs plastyczny -Wiktoria Larwa, Magdalena Lisiczka;
  • pokaz mody ekologicznej –Weronika Kowalczyk, Natalia Koszarna, Klaudia Kowalczyk, Gabriela Szul

KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ

  • Agnieszka Patro
KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH
  • Agnieszka Patro
KONKURS WIEDZY O KARDYNALE STEFANIE WYSZYŃSKIM
  • Weronika Kowalczyk
  • Wiktoria Larwa
  • Magdalena Lisiczka

Rada Pedagogiczna zgłosiła do nagrody Burmistrza Tarnogrodu:   Natalię Koszarną, Weronikę Kowalczyk.

styczeń 2013

Uczniowie z klas IV – VI

IV

  • Agnieszka Lisiczka - średnia 4,8

V

  • Agnieszka Patro – średnia 5,1

VI

  • Natalia Koszarna -  średnia 5,0
  • Weronika Kowalczyk - średnia 4,9

Najwięcej książek z biblioteki wypożyczyli:

  • Jolanta Gałka – 61
  • Izabela Pawluk – 53
  • Paweł Pańczuk – 50
  • Martyna Dworniczak – 40
  • Jagoda Szcząchor – 39

ROK SZKOLNY 2011/2012

czerwiec

Uczniowie z klas IV – VI

uczniowie ze 100% frekwencją: Jolanta Gałka, Konstancja Komosa, Jakub Patro, Martyna Patro, Magdalena Pokarowska.

IV

  • Agnieszka Patro – średnia 5,1
  • Jakub Patro - średnia 4,9

V

  • Natalia Koszarna – średnia 5,09
  • Weronika Kowalczyk -średnia 5,0

VI

  • Martyna Patro -średnia 5,4
  • Jagoda Osuch – średnia 5,3
  • Patrycja Piróg – średnia 5,2 

Najwięcej książek z biblioteki szkolnej wypożyczyli

Klasa II                      Gałka Jolanta              101

Klasa IV                     Kowalczyk Klaudia   92

Klasa II                      Pańczuk Paweł           86

Klasa IV                     Patro Jakub                 85

Klasa II                      Szcząchor Jagoda       79

Klasa II                      Pawluk Izabela           59

SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW

SZPAK

  • Jagoda Osuch finalista w Zamościu
  • Grzegorz Uchman finalista w Zamościu
  • Agnieszka Patro finalista  drugiego szczebla

RADOŚĆ CZYTANIA

  •  Natalia Koszarna I miejsce w gminie i wyróżnienie w powiecie,
  •  Klaudia Kowalczyk otrzymała wyróżnienie w gminie.

OLIMPADA EKOLOGICZNA

  • drużynowo drugie miejsce
  • olimpiada – Jagoda Osuch, Martyna Patro, Patrycja Piróg;
  • konkurs plastyczny -Klaudia Kowalczyk, Agnieszka Patro;
  • pokaz mody ekologicznej –Weronika Kowalczyk, Magdalena Lisiczka, Magdalena Pokarowska;

KONKURS PRZYRODNICZY ZORGANIZOWANY PRZEZ KO W LUBLINIE

Martyna Patro - finalista etapu powiatowego, 2 miejsce

KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO ZORGANIZOWANY PRZEZ KO W LUBLINIE

Jagoda Osuch – finalista etapu powiatowego, 3 miejsce

 SPRAWDZIAN KL. VI

Wynik średni dla szkoły wynosi 23,3 punktów, czyli 58 % punktów możliwych do uzyskania, a w rejonie OKE w Krakowie wynosi 22,8 punktów, czyli 57 %.

Rada Pedagogiczna zgłosiła do nagrody Burmistrza Tarnogrodu: Jagodę Osuch i Martynę Patro.

24.01.2012

uczniowie ze 100% frekwencją: Martyna Dworniczak, Jolanta Gałka, Jakub Patro, Konstancja Komosa, Jagoda Osuch, Martyna Patro, Magdalena Pokarowska, Grzegorz Uchman

Uczniowie z klas IV – VI

IV

  • Agnieszka Patro – średnia 5,2
  • Jakub Patro – średnia 5,0

V

  • Natalia Koszarna – średnia 4,81

VI

  • Martyna Patro – średnia 5,1
  • Jagoda  Osuch – średnia 5,0
  • Patrycja Piróg – średnia 5,0

Najwięcej książek z biblioteki wypożyczyli:

  • Jolanta Gałka – 58
  • Damian Gleń – 31
  • Klaudia Kowalczyk – 31
  • Paweł Pańczuk – 33
  • Jakub Patro – 44
  • Izabela Pawluk – 34
  • Wiktoria Pokrywka – 29
  • Jagoda Szcząchor -39

ROK SZKOLNY 2010/2011

22.06.2011

Do uczniów wyróżniających się w klasach I – III należą:

I

  • Paweł Pańczuk
  • Jolanta Gałka
  • Natalia Hadacz
  • Izabela Pawluk
  • Wiktoria Pokrywka

II

  • Sebastian Pańczuk
  • Jakub Piróg

III

  • Klaudia Kowalczyk
  • Agnieszka Patro
  • Jakub Patro

Uczniowie z klas IV – VI

IV

  • Natalia Koszarna – średnia 5,0
  • Weronika Kowalczyk – 5,0
  • Wiktoria Larwa – 4,8

V

  • Jagoda Osuch – średnia 5,2
  • Martyna Patro -5,1
  • Patrycja Piróg – 5,1

 

 

VI

  • Benedykt Król – średnia 5,3
  • Aleksandra Bryła – 5,1
  • Katarzyna Żybura – 4,9

SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW

Benedykt Król kl. VI:

  • laureat przedmiotowego konkursu przyrodniczego  zorganizowanego przez KO w Lublinie, test napisał na  97 %, co dało mu drugie miejsce w województwie;
  • laureat konkursu matematycznego zorganizowanego przez KO w Lublinie i w SZPAKU;
  • wyróżnienie w konkursie – Radość czytania;

Damian Uchman kl. VI:

  • finalista konkursu matematycznego SZPAK;

OLIMPADA EKOLOGICZNA

  • drużynowo pierwsze miejsce
  • olimpiada -Aleksandra Bryła, Benedykt Król, Martyna Patro;
  • konkurs plastyczny „Barwy  przyrody” -Marta Lis, Patrycja Gurdziel;
  • pokaz mody ekologicznej –Weronika Kowalczyk, Jagoda Osuch, Patrycja Piróg, Magdalena Pokarowska;

Rada Pedagogiczna zgłosiła do nagrody Burmistrza Tarnogrodu: Benedykta Króla.